Aktualności Zajęcia

Ruszył projekt „Zagraj w to!”


W sierpniu ruszyły działania realizowane w ramach projektu „Zagraj w to!”. Propozycja zajęć integracyjnych, rekreacyjnych oraz warsztaty artystyczne tworzenia gier planszowych i karcianych spotkały się z dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych. Młodsi uczestnicy projektu z zapałem przystąpili do tworzenia projektu gry planszowej, zaś nieco starsi z upodobaniem oddali się grom karcianym oraz logistycznym.

Realizacja projektu ma na celu aktywizację społeczno-kulturalną, integrację wewnątrz- i międzypokoleniową, promocję regionu i wiedzy o nim oraz popularyzację pracy społecznej na rzecz miejscowości pośród mieszkańców wsi Stożne poprzez realizację zajęć integracyjno-rekreacyjnych (gry planszowe, gra terenowa), warsztatów twórczych (opracowanie gry planszowej „Szeska Kraina”), organizację akcji sprzątania miejscowości i okolicy w terminie 01.07.2021 – 31.10.2021 r.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Kowale Oleckie realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.