Aktualności Zajęcia

Moc atrakcji podczas ferii z GCK i biblioteką

Jak co roku, Gminne Centrum Kultury i biblioteka zorganizowały dzieciom zajęcia w czasie ferii zimowych. Nasze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a ich uczestnicy mieli również w czym wybierać. Uczestnicy rozwijali się pod względem artystycznym, a także zażywali ruchu na świeżym powietrzu.

Każdy dzień przynosił coś nowego i interesującego. Tak było na przykład z zajęciami kulinarnymi, podczas których dzieci same przygotowywały warzywne kanapki, owocowe wafle oraz figurki, pojazdy i pejzaże wykonane z kukurydzianych chrupek. Było smacznie, zdrowo i kolorowo. Ale nie tylko brzuszki były nasycone, wzmocniły się również mięśnie. Codziennie odbywały się zajęcia taneczne, gry i zabawy ruchowe. Ponadto uczestnicy zajęć z ogromnym entuzjazmem budowały igloo, które przerodziło się w fortecę podczas bitwy na śnieżki. Dzieci także grały w gry planszowe, rysowały, malowały, wyklejały i spełniały się artystycznie. Nie zabrakło również zagadek i kalamburów.

Chociaż zajęcia kończyły się o godzinie trzynastej, większość uczestników jeszcze z nami zostawała, a ostatniego dnia wszyscy rezerwowali już miejsca na kolejne takie zajęcia.