Aktualności

Młodzi dokumentaliści na start!


Oto ONI!!! Młodzi dokumentaliści – Wiktoria, Magda, Natalia, Hubert, Kornel, Krzysiek i Igor. To oni należą do grupy inicjatywnej nowego projektu „O czym szumi Cisowy Jar? Młodzi dokumentaliści na tropie legend, podań i opowieści niesamowitych o gminie Kowale Oleckie”.  To ONI współpracowali przy opracowaniu głównych założeń projektu i już niebawem zaangażują do działań swoich rówieśników.

Podczas spotkania grupy inicjatywnej raz jeszcze omówiliśmy założenia projektu, a także podzieliliśmy się pierwszymi zadaniami. Tak oto nastąpił podział na trzy grupy: sekcję literacką, sekcję artystyczną i technologiczną. Pojawiły się także propozycje pierwszych działań oraz poszukiwania sprzętu niezbędnego do realizacji działań projektowych.

Następne spotkanie uczestników projektu, tym razem w składzie powiększonym o zwerbowanych uczestników, odbędzie się 24 stycznia 2020 roku. Wówczas to młodzież będzie poznawała swoje słabe i mocne strony oraz swój potencjał i możliwości podczas warsztatów z coachem.

Działania realizowane w ramach projektu: „O czym szumi Cisowy Jar? Młodzi dokumentaliści na tropie legend, podań i opowieści niesamowitych o gminie Kowale Oleckie” współfinansowane są ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu „Równać szanse 2019” administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.